HER ŞİKAYET

BİR ARMAĞANDIR...

Şikayet, Öneri Formu


Sizlerden Gelenler


"BEBEK YOĞUN BAKIMINDA ÇALIŞAN ARKADAŞLARIMIZA AİLECEK TEŞEKKÜR EDERİM BU SÜREÇTE GEREKLİ BİLGİ VE ALAKADAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM İYİKİ VARSINIZ "

K.D.Hasta

"CHECK-UP İÇİN HASTANEYE GELDİM MEMNUN KALDIM İLGİ KONUSUNDA HARİKA NURTEN HN. İLGİSİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM "

O.Ç.Hasta

"HERŞEY ÇOK İYİYDİ HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER BİZ ÇOK MEMNUN KALDIK "

A.B.Hasta

"K.B.B DOKTORUMUZ UĞUR BEY E TEŞEKKÜR EDERİM 2. ÇOCUĞUMUDA AMELİYAT ETTİ SONUÇ MÜKEMMEL ALLAH SİZE KOLAYLIK VERSİN (FİYATLARINIZI BİRAZ DAHA AŞAĞIYA ÇEKSENİZ ÇOK DAHA İYİ OLUR)"

P.U.Hasta

"HERŞEY GÜZEL SİSTEMLİ ÇOK MEMNUN KALDIK TEŞEKKÜRLER"

M.Ç.Hasta

"ECEM-ESRA HEMŞİRE VE KEZBAN HN. GENEL OLARAK MEMNUN KALDIK"

M.Ç.Hasta

"KVC SERVİSİNDE OLAN EMEĞİ GEÇEN TÜM HEMŞİRE VE PERSONELLERE TEŞEKKÜR EDERİM "

B.D.Hasta

"DOĞUM SERVİSİNDEKİ BÜTÜN PERSONELLERDEN ÇOK MEMNUNUZ HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ TEK ŞİKAYETİMİZ HASTANENİN OTOPARK SIKINTISI ÇEKMEMİZ "

A.M.Hasta

"HASTANENİZ İLE İLGİLİ ŞİKAYETİM YOK AKSİNE ÇALIŞAN PERSONELLERDEN ÇOK İLGİLİ (DOKTOR SELVER HANIM,DR.HÜLOĞLU BEY -HEMŞİRE ECEM,ESRA,EDA,BÜŞRA HİZMETLİ PERSONEL FİLİZ HN.KEZBAN HN. AKGÜL HN. VE ÖZELLİKLE ACİL BÖLÜMÜNDE GÜNEŞ VE MERVE HANIM AİSMİNİ BİLMEDİĞİM BİZİMLE İLGİLENEN TÜM ARKADAŞLARA ÇOK TAŞEKKÜR EDERİM. HASTANENİZLE İLGİLİ SASĞLIK BAKANLIĞINA VE GEREKLİ KURUMLARA BİZZAT BİZ TEŞEKKÜR MAİLİNİ GÖNDERECEĞİM BİLDİRMEK İSTERİM TEŞEKKÜRLER-PENDİK BÖLGE"

A.H.E.Hasta

"HASTANENİZDE YAPILAN İŞLEMLERDEN ÇOK MEMNUNUM İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM "

İ.T.Hasta

"HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ "

Y.K.Hasta

"ANJİYO SERVİSİNDEKİ HEMŞİRELER VE YARDIMCILARAB ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.ÇOK İLGİLİLERDİ "

G.A.Hasta

"SUNA HEMŞİREYE İLGİ VE GÜLER YÜZÜNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. ANJİYO SERVİSİNEDE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM "

E.M.Hasta

"SUNA HEMŞİRE HANIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ "

Z.Ü.Hasta

"HASTANEYE;HASTALIĞIMIN EVRE ARASINDA SİNTOGRAFİ ÇEKİMİNDEN ANJİYO İLE SONLANAN TEDAVİDE EMEĞİ GEÇEN TÜM PERSONELLERE TEŞEKKÜR EDERİM "

S.K.Hasta

"PENDİK BÖLGE HASTANESİ DOKTORLARINA HEMŞİRELERİNE ÇALIŞANLARINA İLGİ VE ALAKASINA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM "

F.D.Hasta

"ÖNCELİKLE HASTA MEMNUNİYETİ KONUSUNDAKİ BU ÇALIŞMALARINIZI BU ALANDA GELİŞİM EĞİTİMLERİ VEREN BİR DANIŞMAN OLARAK ÇOK OLUMLU ĞÖRDÜĞÜMÜ BELİRTMEK İSTERİ. AYRICA BAŞTA DOKTORUMUZ SN. BARANSEL SAYGI YA HEMŞİRELERİMİZE TÜM DİĞER GÖREVLİLERİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ. TÜM SÜREÇ İÇİNDE POZİTİF YAKLAŞIMLARI İLGİLERİ KENDİMİZİ ÇOK İYİ HİSSETTİRDİLER HEMŞİRELERİNİZ GÜLTEN HANIM VE BÜŞRA HANIM A DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. SIKINTILI ANLARDA GÜLERYÜZ VE İLGİLERİNDEN HİÇBİRŞEY KAYBETMEDİLER GERÇEKTEN RAHATSIZ EDİCİ DÜZEYDE ORTAM İKLİMLENDİRMESİNDE SIKINTI YOK ANCAK REFAKATÇİ KOLTUĞUNUN CAM KENARINDA OLAMSI BÜYÜK BİR EZİYET BU NEDENLE BURADA YAPILACAK İYİLEŞTİRMENİN ÖNEMLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM SAYGILARIMLA"

E.P.Hasta

"TEŞEKKÜR İÇİN BİR YER BULAMADIK SAYIN DR. MUSTAFA ÖZBEK E TEŞEKKÜR Ü BORÇ BİLİRİZ. KENDİSİ GİBİ BİLGİLİ VE ÖZEL BİR İNSANLA TANIŞMK BİZİ COK MUTLU ETTİ "

E.A.Hasta

"TÜM PERSONELLERE TEŞEKKÜR EDERİZ İLGİKERİNDEN DOLAYI "

M.A.Hasta

"TÜM HEMŞİRELERDEN VE PERSONELLERDEN İLGİLERİNDEN DOLAYI ÇOK MEMNUNİYET DUYDUK. ANCAK BURDA HEMŞİRE ŞEVVAL ER İ ÖZELLİKLE YAZMAK İSTİYORUM. GÜLERYÜZÜ VE İLGİSİYLE ÇOK İYİ BİR HEMŞİRE ÇOK TEŞEKKÜRLER"

R.S.Ç.Hasta

"HASTANEMİZDE PERSONELLERİMİZ HEMŞİRELERİMİZ DAHİL ÇOK MEMNUN KALDIM TEŞEKKÜRLER AYSUN CEREN HEMŞİRE EDA HEMŞİRELER HASTA MEMNUNİYETİ İLGİ VE ALAKALRI BAKIMINDAN HİÇ SIKINTI YAŞATMADILAR TEŞEKKÜR EDİYORUM HER BİRİNE İLK ANNELİĞİMDEN BANA BU KADAR YARDIMCI OLDUKLARI İÇİN MİNNETTARIM"

F.Ç.Hasta

"HEMŞİRELERİMİZ ESRA ÖNAL EDA NALBANT ECEM AKSÖZEK CEREN KARAÇAVUŞOĞLU İLGİNİZDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ"

Ü.O.Hasta

"KVC SERVİS HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER HASTA BAKIM VE İLGİLERİ ÇOK İYİ TAKİPLERİ ÇOK İYİ ZAMANINDA İŞLERİNİ YAPIYORLAR"

R.BHasta

"KIZIM İREMİN YATARAK TEDAVİSİNDE GÖSTERİLEN İLGİ VE ALAKAYA ÇOK TEŞEKKÜR EDEERİM.EN BAŞTA DR NASIR BEYE HEMŞİRE BÜŞRA HANIMA GAMZE VE ESRA HANIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM"

A.K.Hasta

"HİÇBİR ŞİKAYETİM YOK HERŞEYİM ÇOK GÜZEL SAĞLIĞIM ÇOK İYİ İLGİ VEALAKANIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER"

P.Ö.Hasta

"YAPTIRDIĞIM CHECK UP HİZMETİNDEN MEMNUN KALDIM NURTEN HANIM DAN ÇOK MEMNUN KALDIM "

Z.S.Hasta

"BÖLGE HASTANESİNDEN YAPTIRMIŞ OLDUĞUM CHECK-UP TAN ÇOK MEMNUN KALDIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM NURTEN HANIMA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM"

Ö.K.Hasta

"Acil olarak gittiğimiz yeditepe üni. Hastanesinden memnun kalmadığımız için yatış yapmadık sizin kurumunuza gelerek acil bölümünde bulununn doktor HIZIR YILMAZ ' ın yapmış olduğu müdahale sonucu hastanenizde karar verdik. Kaldığımız sür eboyunca katta bulunan Büşra ecem eda ceren hemşirelerin hizmeti çalışan personellerin ilgisi nazik güleryüzlü olmaları ayrıca memnun etti. Doktorumuz ve ekibine sonsuz teşşekürlerimi iletiyoruz. Ayrıca; arya yaşından dolayı odayı gökresimleriyle alakalı renkli ve bir çocuğa hitap edebilmeli isteğimiz var. camlardan kaynaklı yol gürültüsu odanın içindeydi. Kafeterya ücretleri inanlımaz pahalıydı. uygun değildi. Temizlik personeli bayanlar çok saygılılardı. K.B.B doktorumuzun yazdığı ilaçlar eczanede bulunmadığı halde hemşiremiz büşra hanım yardımcı olmışlardı kendisine sonsuz teşşekür ederim."

T.K.Hasta

"4.1.2018 TARİHİNDE bebeğimizin yüksek ateş infulenza virüsü teşhisi ile doktorumuz tarafından yatış verilmiştir. Tedavimiz süresince hastanenizden genel olarak memnun kaldık çalışanlarınız güler yüzlü bu yüzden size teşşekür ederiz. Özellikle servistekş nöbetçi hemşireleinden Eda hanımdan çok memnun kaldık tecrübeli ilgili ve güler yüzlü olması sebebi ile kendisine ayrıca teşekkür ederiz."

G.G.Hasta

"Çalışmakta olduğu anlaşmalı kurumlar sorumlu Sinel Işıkcevakir hanıma kurum içerisindeki görevinden dolayı kendisine ulaştık. Yeditepe uni. Hastanesinden memnun kalmadığımızı belirttiğimizde kendisinin yönlendirmesitle kurumumuza acil olarak geldik. Ve iki gece refekatçılık sürecinde memnuniyetimi teşekkeürümü sizlere ben ve ailem olarak iletmeyi borç bildik. Kendisinin nitelikli bilinçli yönlendirici ve başarıya odaklı personelinizi kaybetmeminizi belirtmel istedim. İyi çalışmalar."

T.K.Hasta

"Genel olarak hastanede kaldığımız 3 günlük sürede tüm personeller gerek hasta gerek hasta yakınlarına karşı olan tutum ve davranışlar adına teşekkür ederiz. Kendi evimizde olsak bu kadar rahat edebilirdik. Tek sorun hastanenin konumu itibarı ile otopark başarılarınızın devamını temenni ederiz."

F.D.Hasta

"Hastanenizden doktorlar hemşireler hizmeti geçen yardımcılardan da her şeyden çok çok memnunuz ve devamlı geliyoruz. Saygılarımızla."

C.İ.Hasta

"Hastahaneye girişimden çıkışıma kadar karşılaştığım güler yüz yakın davranışlar yardımlaşmalardan son derece mutlu oldum. Çok teşekkür ederim. Dr. Ahmet EKMEKÇİ' ye kişiliği ve doktorluğu yönünden hayran oldum."

G.S.Hasta

"Valeden kantine tüm doktorlar hemşireler ve temizlik görevlilerine gösterdiği oldukları güleryüzlü ve eksiksiz hzimet için teşşekkürler."

İ.A.Hasta

"Yeditepe üni. Hastanesinden memnun kalmadığım için geldim ve çok çok memnun kaldım yönetimden temizliğe çok teşekkürler."

T.K.Hasta

"CHECK-UP HASTASIYIM TÜM YAPILAN VE VERİLEN HİZMETLERDEN ÇOK MEMNUN KALDIM ÖZELLİKLE NURTEN HN A ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM "

Z.Ç.Hasta

"TAVSİYE ÜZERİNE GELDİĞİMİZ DOÇ DRT ERHAN KAYA YA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ PERSONEL VE HASTANENİN HİZMETİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIK FAKAT ODAMIZDA GÖZÜMÜZE ÇARPAN EKSİKLİKLERİ DE HASTANEYİ VE HİZMETİ ÇOK BEĞENDİĞİMİZ İÇİN YAZMAK İHTİYACI HİSSETTİM HAVALANDIRMA FİLTRE VE KLİMALARI OLDUKÇA KİRLİ VE TOZ İÇİNDE BU SEBEPTEN KLİMAYI KAPATTIKDOKTORLAR İÇİN GÜZEL ŞEYLER DUYDUĞUMUZ HASTANE İÇİNEKSİKLİKLER OLMAMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNEREK YAZIYORUM HİJYEN BİRAZ DAHA İYİ OLURSA ÇOK DAHA İYİ OLACAĞI KANAATİNDEYİM TEŞEKKÜRLER"

N.S.Hasta

"Herhangi bir şikayetim yok gerek doktor gerek hemşirelerden çok memnun kaldım güler yüzünüz yeter."

H.A.Hasta

"Hastanenin ilgisinden çok memnunum. Personellerden çok memnun kaldım hemşirelerden çok memnun oldum."

A.Ş.Hasta

"Doktorumuz UĞUR HORPUTOĞLU'nun çocugumuz üzerindeki ilgii ve alakası bizi çok memnun etti.Kendisine sonsuz teşekkür ederiz.Ayrıca gece boyu sürekli ilgili olan görevli hemşire hanımlarada çok teşekkür ederiz."

G.Ç.Hasta

“Hastanenizde kaldığımız sürece 4.kat personelinin ilgisine çok teşekkür ederim.Hasta kabuldeki arkadaşların güler yüzlü ve yardımsever davranışlarına ayrıca teşekkür ederim.”

N.A.Hasta

“Dr.Hilal hanım’ın ilgisi son derece muazzam Hilal hanım’ın yardımcısı çok ilgili, Hastanenize Hilal hanım için geliyoruz.Kendisinden çok memnunuz.Kendisine çok teşekkür ediyoruz.”

T.OHasta

“Hastane de kaldığımız 20 gün boyunca bize gösterilen alakaya ve yardıma bütün personelinize görevlilerinize ve Sayın Ömer Işık hocaya Erhan Kaya hocaya binlerce teşekkür. Temizliğiniz,yemekleriniz harika”

K.ÇHasta

“Nurten hanımın ilgi ve güler yüzünden çok memnun kaldım.Herkese teşekkürler.”

S.AHasta

“Özel Pendik Bölge Hastanesi Çalışanları yoğun bakım ve kat hemşirelerine ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederiz.”

Y.ÜHasta

“Tüm Acil Servis personelinden memnunum.İlgi ve alakaları çok ikna edici.İletişim ve süreci iyi yönlendiriliyor.Güler yüzlü,hoşgörülü, sempatik,eğitimli,kültürlü bir servise sahipler.”

İ.SHasta

"Hastanenizde olmuş olduğum tedavi sonucunda öncelikli olarak Prof Dr. Ümit Salih Şimşek (Üroloji Uzmanı ) hocama teşekkür etmek istiyorum, Hastasıyla bizzat kendi adıma bire bir ilgilenmesi Ameliyat sürecinden sonra evde istirahat aşamasında defalarca araması hastaları için eminim çok güzel bir duygudur. Kendisine göstermiş olduğu samimiyetten dolayı çok çok teşekkür ediyorum. Benim için çok güzel ve başarılı bir süreç yaşattığınız için hocam Başarılarınız devamı dilerim. Ve hastahane ekibinize de ayrı ayrı teşekkürleri borç bilirim Kaliteli ve güzel hizmetlerinizin devamını dilerim."

S.K.Hasta

"selamün aleyküm anneme malatyada ameliyat kararı verdiler ameliyatı çok riskli denildi bende acilen çevreme sordum soruşturdum istanbulda iyi tecrübeli doktur tavsiye edilsin diye sağolsun hilal karahan hocamızı tavsiye etti akrabam annemi getirdik istanbula hilal hocamıza göründük muayene için sağolsun ilgi ve alakasından dolayı ertesi gün ameliyata aldı annemi 4.30 saat sördü kapalı ameliyatı çok şükür sonuçlarımızda temiz cıktı malatyada ki hocalarımız bizi tedirgin etmişti rabbime hamdolsun hilal karahan hocamızın eliyle şifa buldu annem 10 gün sonra memlekete götürdüm çok şükür eski sağlığına kavuştu tabiki bölge hastenesi yetkililerine ve tüm personeline ayrı ayrı teşekkür ederim"

H.G.Hasta Yakını

"Merhaba, ekim ve kasim aylarinda anneme hastanenizde Ömer Işık tarafindan stent+anjio yapildi. Ömer Bey egosu tavan yapmis klasik doktorlar gibi değildi, son derece mutevazi ve sakin bir insan. Her sordugum soruya bikmadan cevap verdi, Neyi neden yaptigini güzelce anlatti. Genc yasinda profesör olmasi da takdire sayan. Doktorumuzdan memnun kaldik. Ayni sekilde annemi daha once muayene eden Erhan Kaya’da egosuz ve ilgili bir doktor. Eger ameliyata karar verilseydi Erhan Bey’e annemi guven içinde ameliyat ettirirdim. Koroner yogun bakimda annemle ilgilenen calisanlar cok yardimci oldu. Ne istediysek koştular hemen. Onlar olmasaydı gerçekten aklim annemde kalirdi. Guvenerek eve dondum gece. Tesekkurler."

E.A.Hasta Yakını

"Korkarak ve endişelenerek girdiğim ameliyattan yrd.doç.dr.erhan kaya ve ekibi sayesinde cok rahat çıktım.kendisine ve ekibine cok teşekkür ederim. Ameliyat sonrasında kısa zamanda kendimi toparladım ve gündelik yaşantıma devam ettim."

G.A.Hasta

"Bu akşam yüksek ateş şikayetiyle hastanenizden şifa bulmak için geldim. İç hastalıkları bölümündeki Dr. Zuhal Tanzer çok tecrübeli, ilgili ve işini tam bir profesyonel olarak yapan bir hekim teşekkürler böyle bir çalışma arkadaşı ile hizmet verdiğiniz için."

M.E.Hasta